Evinden İki Kamyon Çöp Çıkartılan Yaşlı Kadın Söyledikleriyle Yürekleri Burktu

Adana’da 78 yaşındaki yaşlı bir kadının evi çevredekiler tarafından şikayet edildi. Yetkililer tarafından kontrole gidilen evin çöp eve dönüştüğü tespit edildi. Yaklaşık iki kamyon çöp çıkartılan evden aynı zamanda yürekleri burkan bir acı da çıktı. Yaşlı kadının söyledikleri yürekleri burktu.

Adana’da 78 yaşındaki bir kadının evinden yaklaşık 2 kamyon çöp çıkarıldı.

TV 100’ün haberine göre, Adana’nın Seyhan ilçesinde 78 yaşındaki bir kadının evi, komşuları tarafından CİMER’e şikayet edildi. Şikayet üzerine eve gelen yetkililer, kadının evinden yaklaşık 2 kamyon çöp çıkardı.

Yaşlı kadının son yıllarda Alzheimer hastası olduğu ortaya çıktı.

Yalnız yaşayan kadının ilk başlarda hiçbir sorun yaşamadığı, ancak son yıllarda Alzheimer hastalığının etkisiyle evini çöp eve dönüştürdüğü ortaya çıktı. Kokudan rahatsız olan komşuların ihbarıyla eve gelen ekipler, evi temizlerken yaşlı kadından yürek burkan sözler duyuldu.

“Eşim çok uzun yıllar önce vefat etti. Ondan sonrasını hatırlamıyorum.”

Evi temizlenirken İhlas Haber Ajansı’na konuşan yaşlı kadın, “Eşim çok uzun yıllar önce vefat etti. Ondan sonrasını hatırlamıyorum. Kimsem yok. Bu çöp tek benim evimden çıkmadı. Ekipler herkesin evini temizliyor. Nasıl oldu böyle hatırlamıyorum” ifadelerini kullandı.

Komşuları ise kadının maddi durumunun iyi olduğunu ancak bir başına olduğunu belirtti.

Birçok eski eşyanın çıkartıldığı evde ayrıca 1983 yılına ait asılı bir takvim bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x