Saçkıran Hastalığına Yakalandığı İçin Sahnelere Perukla Çıkan Işın Karaca, Peruksuz Halini Paylaştı!

Türk pop müziğinin güçlü seslerinden biri olan Işın Karaca, son günlerde sağlık haberleriyle gündeme geliyor. Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından paylaşım yapan ve Saçkıran hastalandığına yakalanan ünlü isim, sahnelere perukla çıktığını belirtmişti. Başarılı şarkıcı uzun bir aradan sonra peruksuz halini paylaştı.

Türk müziğinin güçlü seslerinden biri olan Işın Karaca, hem şarkıları hem de yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme geliyor.

Bir süredir sahnelerden uzak kalan şarkıcı, geçtiğimiz hafta sosyal medyadan hastalığını duyurmuş ve sevenlerini üzmüştü.

Ünlü isim, Instagram hesabından ” Artık saklamak zor geliyor. Zorlu bir mücadele veren sanatçı, “Gördüğünüz üzere saçım yok, kaşlarım yok, kirpiklerim de. Hatta vücudumun hiçbir yerinde kıla dair bir şey yok.” diyerek saçkıran olarak da bilenen Alopesi Areata hastalığına yakalandığını ifade etmişti.

Hastalığının ardından sahnelere perukla çıkan şarkıcı, yaptığı son paylaşımıyla tekrardan gündeme geldi.

Tedavisine devam edilen şarkıcı, sahne almadan önce hazırlık yaptığı anları takipçileriyle paylaştı. Peruksuz halini paylaşan ünlü isim ”Hazırlanmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı” diye belirtti.

İşte o paylaşım?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x