Yüzüklerin Efendisi Orta Dünya Kahramanları için geri sayım başladı!

Ayrıca oyun, menüler ve daha fazlasını gösteren ilk gerçek fragmanı da yayınladı. Bu, Embracer tarafından şu anda geliştirilmekte olan (geçen yıl hakları satın alan) beş LOTR oyunundan biri ve merakla beklenen Yüzüklerin Efendisi: Gollum da kısa bir süre sonra gelecek.

EA, gezginler, savaşçılar, büyücüler ve diğer klasik LOTR karakterleriyle mevcut dünyaya yaslanarak, fragmanın “stilize edilmiş bir gerçekçilik sanat stili” içerdiğini yazdı. Aynı zamanda şirket, Hikaye, PVP ve diğer oyun modlarını gösterirken “daha çeşitli ve kapsayıcı bir Orta Dünya” yarattığını söylüyor.

Yüzüklerin Efendisi Orta Dünya Kahramanları için geri sayım başladı!

Heroes of Middle-earth hem Yüzüklerin Efendisi hem de Hobbit’ten karakterlerin yanı sıra toplama sistemleri, sıra tabanlı dövüş ve daha fazlasına sahip. EA, önceki bir haber bülteninde oyuncuların “Tolkien dünyasından ikonik hikayeler deneyimleyeceklerini ve Orta Dünya‘nın büyük kötülüklerine karşı savaşacaklarını” söyledi. Oynaması ücretsiz yönü göz önüne alındığında, elbette mikro dönüşümler var.

Heroes of Middle-earth iOS ve Android’e 10 Mayıs’ta ön kayıtla birlikte gelecek. Bu arada, Yüzüklerin Efendisi: Gollum 25 Mayıs’ta konsollarda ve PC’de piyasaya sürülecek ve Embracer’ın önümüzdeki iki yıl boyunca geliştirilmekte olan üç ek oyunu olduğu bildiriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir